Nejlevnější nabídky a zboží na internetu

Slevomat Zlín

Slevomat patří vůbec k prvním slevovým portálům, které spatřili světlo světa v české republice. Stál tedy vlastně u zrodu hromadného nakupování na internetu. Co se týče toho jak tyto servery či portály fungují, vše je založeno na naprosto stejném principu.

Na těchto portálech vystavují firmy, společnosti, podnikatelé, různé salóny a restaurace a tak dále své speciální nabídky. Například třeba kosmetické ošetření pleti, masáž, romantickou večeři pro dva a tak dále. Na všechny tyto nabídky je samozřejmě dána velmi vysoká sleva. Ta se pohybuje většinou v rozmezí 50 až 80 procent, což se velmi razantně promítne na konečné ceně.

Když Slevomat vznikl a hromadné nakupování bylo teprve na počátku, jeho sortiment nebyl velmi široký. Nabídek bylo málo a byly platné zpočátku jen pro naše hlavní město, tedy Prahu. Dnes už je však situace naprosto odlišná. Lidé zde mohou najít nabídky pro většinu velkých a větších měst po celé republice. Mezi taková města patří například i Liberec, Ostrava, Brno, Olomouc, České Budějovice a samozřejmě i krásné město jižní Moravy,a to Zlín.

Komentáře jsou uzavřeny.