Nejlevnější nabídky a zboží na internetu

Kryolipolýza sleva

Kryolipolýza neboli neinvazivní metoda, která pomáhá vytvarovat vaši postavu.  Mnoho lidí ji přirovnává k bezbolestné liposukci. I když nikdo nesmí čekat, že výsledky budou stejné jako u liposukce. Jedná se skutečně o bezbolestnou metodu, při které dochází k nasátí podkožního tuku a zchlazení lipidů. Jelikož se jedná o poměrně novou metodu, její cena je stále velmi vysoká. Pokud si zajdete do nějakého ze salónů, kde kryolipolýzu provádějí nejspíš budete překvapeni, jelikož cena toho zákroku se pohybuje ve většině případů mezi 8000 – 15000, což je, jak se říká, docela “pálka”.

Pokud vás tato cena odradí, což se není čemu divit, nezoufejte, i přesto tuto metodu můžete vyzkoušet. Stačí navšívit nějaký ze slevových portálů. Tam najdete nabídky od mnoha salónů, které kryolipolýzu nabízejí za podstatně nižší cenu. Sleva se na ni pohybuje jako u všech jiných nabídek ve většině případů v rozmezí 40 – 80 procent. A to už je na konečné ceně skutečně znát.

Díky tomu si ji můžete dovolit a vyzkoušet i vy, avšak je nutné počítat s tím, že ani tato metoda neumí dělat zázraky, a že výsledek je také z velké části individuální a záleží také na celkovém vašem režimu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nejvyšší slevy a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.